Červen 2008

Vysokozdvižná plošina pro usnadnění starosti o Váš domov

23. června 2008 v 16:15 | PR článek |  Doprava
Máte hrůzu ze žebříků? Nechcete viset na laně? Bojíte se bez jištění na střeše? Ani s nejdelším žebříkem nedosáhnete? Nechcete stavět lešení?
Zvolejte nám na číslo 723 723 722 a pronajměte si vysokozdvižnou plošinu Nissan Cabstar Z 220.
Nemusíte mít žádné oprávnění ani znalosti používání. Plošinu přivezeme až k Vám domů, poradíme s jejím umístěním pro nejlepší dosažitelnost a bezpečně upevníme. Naučíme Vás, co plošina dovede a jak ji sami můžete ovládat.

Práce ve výškách už bude bezpečná, snadná a rychlá.
  • Natírání štítů.
  • Čištění okapních žlabů.
  • Opravy střešní krytiny.
  • Instalace antény.
  • Stříhání stromů.
  • Nátěr fasády.
  • Drobné opravy komínu.

V čem je plošina lepší než jiné prostředky?

Stavět lešení je časově i finančně náročné. Plošinu můžete mít u domu přistavenou již zítra a okamžitě připravenou k použití.
Balancovat na střeše bez jištění Vás může stát život. Plošina splňuje veškerá bezpečnostní opatření a minimalizuje riziko pádu ze střechy.
Slaňovat ze střechy k potřebnému místu na fasádě vyžaduje zkušenosti a vybavení. Na laně se navíc můžete kymácet ve větru a použití větší síly bude vyžadovat obratnost. Z plošiny se Vám bude pracovat mnohem pohodlněji. Nohama budete stát na pevném podkladu a plošinu můžete natočit vždy tak, abyste k práci měli co nejlepší přístup.
Používání žebříku je jako nouzové řešení dobré, ale ne vždy dostatečně bezpečné. Při neopatrném umístění se může žebřík zřítit. Do vyšších výšek se plošina hodí lépe. Díky svému dosahu můžete pracovat kdekoliv a nemusí Vám nikdo pomáhat.

Pronájem vysokozdvižné plošiny

Vysokozdvižnou plošinu Nissan Cabstar Z 220 Vám rádi pronajmeme na několik hodin i na více dnů. Podrobný rozpis cen pronájmu je uvedený v ceníku. Chcete přesně vědět, kolik vás pronájem bude stát? Použijte naši interaktivní kalkulačku.Test dětských autosedaček: připlaťte si za isofix

5. června 2008 v 10:18 | ADAC, iDNES |  Rady pro řidiče
Dětské sedačky s pevnějším spojením se sedadlem díky systému isofix předčí ostatní, které se připevňují jen běžnými pásy. V crashtestech vyloženě neuspěly takové, které se snaží postarat o dítě po příliš dlouhou dobu během jeho růstu a mají zastoupit dvě sedačky najednou.

Německá spotřebitelská organizace Stiftung Warentest otestovala 28 sedaček a upozornila na velké rozdíly. Do zkoušek zahrnula výrobky všech velikostí vhodné pro děti od novorozeňat až po školáky.

Test ukázal, že je možné vybrat bezpečnou autosedačku každému. Nejlépe přitom obstály sedačky s připevňovacím systémem isofix. S jeho pomocí se dětský doplněk připevní v autě skoro napevno. Také auto však musí mít ve výbavě k sedadlům upevněná kovová oka jako druhou část isofixu.

Sedačky, které se připevňují běžnými bezpečnostními pásy, jsou na druhou stranu často levnější, univerzálnější a lze je použít ve všech typech aut. Jejich připevnění navíc představuje snadnější úkon.