FOTO: Policie ČR v akci

12. srpna 2006 v 9:00 | TL |  Přestupky policistů
Není to tak dávno co jsem přidával fotky jak policie předjíždí přes plnou čáru, stojí v zákazu, nebo dokonce mimo službu stojí na místě pro invalidy. Tyto fotky jsou ale důkazem naprosté ignorace nového silničního zákona.

Internet je plný fotek s dokumentací porušování pravidel silničního zákona ze strany Policie ČR i obecní - městské policie. Policisté nerespektují zákaz vjezdu, zákaz stání ani zastavení. V zákazu stojí i vládní vozidla, konkrétně řidič ministra vnitra Františka Bublana. Policie se "v akci" nezastaví očividně před ničím. Měří schovaní za billboardem - kvůli tomu, aby nebyli vidět, nerespektují zákaz stání 5 metrů od přechodu a strážníci městské policie na ně ještě koukají a nic nedělají.
Všechny přestupky policie naleznete v galerii.
Toto jsou fotky dalšího bezohledného stání Policie ČR v ulici Olšanská, Praha.
Stojí s klidným svědomím na přechodu v křižovatce. Tím porušují § 27 zákona o provozu na pozemních komunikacích ve dvou bodech. Ten jasně říká: "Řidič nesmí zastavit a stát na přechodu pro chodce a ve vzdálenosti kratší než 5 m před ním.". Myslí ale i na křižovatku: "Řidič nesmí zastavit a stát na křižovatce a ve vzdálenosti kratší než 5 m před hranicí křižovatky a 5 m za ní; tento zákaz neplatí v obci na křižovatce tvaru "T" na protější straně vyúsťující pozemní komunikace."
Alarmující je i tato fotografie. Policie si musela být vědoma svého přestupku a ve snaze být co nejméně v křižovatce najela do auta za nimi. Řidič šedivé/hnědé fabie musel mít nemalé problémy vyjet z řady aut bez újmy. Mít auto s ocelovým rámem na přední nápravě, byla by hračka se odtamtud dostat :)
Zde je pohled na celou křižovatku. Byl by takový problém zaparkovat před Citroenem? Ne, ale nemá to tu "šťávu", že porušujete zákon a nikdo na vás nemůže (policajt policajta pokutovat nebude).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bobo bobo | 24. ledna 2007 v 0:33 | Reagovat

Vážení máme co jsme chtěli.Ale na druhé straně náš vzor z USA tedy policie je na tom hůř.Živelná pohroma v USA a policisté kradou v obchodních domech,ti naši pomáhali při povodních a nedrancovali obchody,na videu zachycené mlácení černocha policií a ani soud videu neuvěřil  a policisty osvobodil až vznikly nepokoje atd atd.

2 spacir spacir | E-mail | 16. února 2007 v 22:42 | Reagovat

Myslím i, že ten kdo chce kritizovat práci Policie, tak by si jí měl v prvé řadě ám zkusit.

3 Kryštof Kryštof | 6. května 2007 v 18:47 | Reagovat

Do ankety bych ještě přidal odpověď: Ne, není to potřeba! Někdo zachytí jeden snímek a už se z toho dělají vědy! To samé i na tom Czech Teku, tam taky týden v kuse ukazovali, jak čtyři policisté bijou jednoho civilistu! Krmili se s tím nevím jak dlouho, tím jedním záběrem, ale ať si to zkusí, dělat takovou práci a potom ať dělají chytré! Taky by mi asi ruply nervy, když je minimálně 3X upozorňovali, ať opustí plochu a oni nic, tak museli hold použít sílu!....A tato fotografie taky nic nedokazuje! Pokud měli signál (výjezd) a za citroneem nebylo místo, tak kam to auto měli postavit? Na chodník? To by zas pičovali, že stojí na chodníku! A řekněte, že ne?!

4 Helena Helena | E-mail | 8. května 2007 v 0:25 | Reagovat

To Kryštof: Proč by jí taky opoušťěli? Byli tam legálně a věděli o tom. Měli to pronajaté.Ne všichni maj z policistů takový respekt jako jiní a když se chovají policisté slušně k nim, chovají se oni slušně k policistům. Policisté nebyli v právu.

5 Petr Petr | 12. května 2007 v 17:31 | Reagovat

Vetsina policistu,jsou opravdu namisleni hlupaci,chteji potrestat neslusne az sproste ridice ktri jezdi jako prasata,ale posledni dobou pozoruji ze se k tem ridicum blizi a asi chteji bit policiste jeste vetsimi neslusnaky.Mi se mame podle nich prece ridit,maji bit nasimi vzory.Ale drtiva vetsina policistu se chovaj pri jizde jako ty neslusni ridici ktery delaji tolika prestupku.At si policiste sahnou do svedomi.

6 Jitka Havlova Jitka Havlova | E-mail | 25. května 2007 v 19:18 | Reagovat

koukam se na tato stramky protoze bych chtela byt take policistka sice mi je 11 ale uz po tom touzim hodne dlouho delam pro to vse abych mohla byt lolicistka CR

7 Jitka Havlova Jitka Havlova | E-mail | 25. května 2007 v 19:19 | Reagovat

chodim na sebeobranu na karate  abych..............

8 Helena Helena | 27. května 2007 v 2:21 | Reagovat

To Jitka: jestli chodíš na sebeobranu už od 11 let, možná by ti líp vyhovovali výběrové jednotky bezpečnostních agentur. Většina jich nestojí za nic, ale je jich pár fakt výborných.Takové si Mp volá k akutním zásahům protože mají narozdíl od nich respekt.

9 gesvik gesvik | 11. června 2007 v 11:55 | Reagovat

Policie, a ani MP, si nevolá k zásahu bezpečnostní agenturu, ale zásahovou jednotku PČR, která je součástní každého krajského ředitelství.

10 PANTER PANTER | 19. června 2007 v 11:52 | Reagovat

Co to zase ta helena píše za nesmysl s nějakýma bezpečnostníma agenturama. No to mi hlava nebere. Jinak fotka nahoře se mi nelíbí. Při prvním pohledu je jasné, že měří rychlost, ale takhle stát nesmějí. Jsou to pitomci, já bych takhle nikdy nestál, když už nic, tak jenom z obavy z takovéhle fotky.

11 Helena Helena | 20. června 2007 v 5:42 | Reagovat

To Gesvik: Není to pravidlo, ale když jsem dělala v non stop baru brigádu, skutečně pokud někdo ke rvačce zavolal MP a omylem se jim povedlo přijet první, zavolali bezpečnostní agenturu , která bar hlídala- mimichodem to bylo malé město a bezpečnostní agentura měla max. rychlostní limit při stlačení tísňového tlačítka 3 min., zatímco Mp klidně i 20.

Byl to nonstop, takže po uzavření všech hospod tam chodili takoví"problematičtější" zákazníci a Mp si tam sama prostě netroufla jít.

To byl jen jeden příklad, ale podle mě i Mp by měla při tom, když jsou povoláni k případu bezodkladně zasáhnout a ne čekat na příjezd kohokoli- nemůžou předem vědět o co jde a někdo zatím může umřít.

Měli by mít proboha alespoň základní znalosti sebeobrany, pak by se nemohlo stát, že nějaký opilec odzbrojí 2 městské policisty a ještě je jejich vlastními zbraněmi zmlátí:). A to byli 2 střízliví na jednoho -opilýho, nebop zfetovanýho nebo co vlastně.

12 kaja kaja | E-mail | 25. června 2007 v 16:15 | Reagovat

co je to mp

13 PANTER PANTER | 25. června 2007 v 23:43 | Reagovat

MP je městská policie. To by mě zajímalo jaká bezpečnostní agentura má takové akční svalovce, že na ně MP čeká. To se zas někomu něco zdálo.

14 Helena Helena | 13. července 2007 v 2:05 | Reagovat

To se teda nezdálo. Je to zásahová jednotka bezpečnostní agentury- nebudu říkat který ale co si třeba pamatuju, jedna z dvoučlenné hlídky mp byla tak 50 letá paní a druhý pán s bříškem- byl to non stop bar a byla to rvačka propuštěných vězňů.- jen jeden příklad- na druhou stranu se těm policistům nedivím, je to malé město a když šli k policii, určitě s něčím takovým nepočítali, čekali max. pár ukradených slepic.

Zkuste se ale podívat na netu- je jich ale víc. Ty agentury mají v barech obchodech benzínách atd. tísňové tlačítko, pokud je nějaký problém obsluha ho stiskne a oni jsou tam za chvíli( jsou ozbrojení a většina jich ovládá bojový umění- v těch lepších agenturách). V jednom takovém baru jsem nějakou chvíli dělala a když vešla městská policie, nikdo si toho nevšiml, když vešla ochranka okamžitě nastalo hrobové ticho.Pokud byl nějaký problém, nestalo se že by ho nezvládli.

Nemám důvod lhát, je to anonymní, byla by to ztráta času. Ani neříkám že se divím těm policistům, nevím, jestli bych tam šla být v jejich kůži. Vy si ale ani nechcete připustit, že zásahovka bezpečnostní agentury může být lepší než MP? Vždyť tam berou každého. Do zásahových jednotek bezpečnostních agentur se dělaj - v těch dobrých těžký zátěžáky- tam se hned tak nějaká loutka nedostane.

15 gesvik gesvik | 21. září 2007 v 10:51 | Reagovat

Dlouho jsem tu nebyl a je to pořád stejný

16 kumbayo kumbayo | 6. listopadu 2007 v 10:11 | Reagovat

Tak přestupky PČR?A co takhle porušování zákona?Protože Silniční zákon už je zákon a ne nějaká ,pitomá, vyhláška,že?A jestli že tedy policisté jako ochránci "zákona" po nás, řadových občanech, chtějí jeho dodržování(a nedodržování trestají),pak toto samé má řadový občan požadovat i po příslušnících PČR!!!

Zde bych upozornil na označení vozidel Policie ČR.Policie ČR smí používat služební vozidla ve dvou provedeních.První je klasické bílé se zeleným pruhem a s nápisem Policie.Toto provedení nevyvolává žádné spory.Policie ČR ovšem někdy používá vozidla, která vypadají jako civilní.Toto barevné provedení upravuje §7 odst.2 citované vyhlášky:"Služební vozidlo policie, které nemá zvláštní barevné provedení stanovené v odstavci 1, a přitom se označuje jako služební vozidlo policie, je označeno černobílým nápisem "POLICIE" na přední části a na bočních stranách vozidla.V případě, že takové vozidlo je zaparkované, může být označeno uvedeným nápisem jen za čelním sklem vozidla."To znamená, že pokud Policie ČR měří rychlost vozidel, smí používat jen vozidel v provedení podle §7 odst.1 a 2 citované vyhlášky.

Otázkou zůstává, zda může Policie ČR pro výkon pravomoci používat služební vozidla zaparkovaná, to znamená prakticky neodhalitelná(málokdo si všimne nápisu za čelním sklem).Pokud bude takové vozidlo používané např. pro měření rychlosti vozidel, nikdo takové vozidlo od běžného civilního auta nepozná.Z jazykového výkladu ustanovení §7 odst.2 poslední souvětí je ovšem zřejmé, že zaparkované služební vozidlo Policie ČR označené jen nápisem za předním sklem k takovému výkonu pravomoci použít nelze.To proto, že:

- Jazykový výklad slova "zaparkované" nasvědčuje, že auto je v danou chvíli nepoužíváné a opuštěné.Pokud je auto používané k výkonu pravomoci podle zákona(např. k měření rychlosti) není opušťěné ani nepoužívané a tedy ani zaparkované.Řekněme, že služební vozidlo Policie ČR při měření rychlosti vozidel stojí, ale není zaparkované.

Výše uvedené premisy ohledně povinnosti policisty být řádně oblečen a používat pouze řádně barevně provedené vozidlo vedou v souladu se zásadami právního státu k závěrům, že:

- jen řádně, v souladu se zákonem oblečený policista prokazující se zákonem předepsaným služebním odznakem může uplatňovat jemu zákonem svěřenou pravomoc.

- pokud řádně oblečený policista používá k výkonu pravomoci vozidlo, musí to být vozidlo barevně provedené podle §7 odst.1 a 2 vyhl. 25/1998 Sb., přičemž nelze použít zaparkované vozidlo

- ani řádně oblečený policista nemůže při výkonu své pravomoci používat vysloveně civilní vozidlo(např. z něj dávat příkaz k zastavení vozidlA).

Jejich chování lze i fotograficky doložit.Proto si dávejte pozor například na Felicii tmavé,modrozelené barvy,SPZ ULL-85-54,samolepka TRIUMPH-karty na pravé straně.Toto vozidlo se nejčastěji pohybuje v okrese Jablonec nad Nisou.

Policista sedící za volantem s laptopem na klíně je poněkud arogantní a agresivní.

17 gofry gofry | 18. listopadu 2007 v 15:43 | Reagovat

Polícia musí byť kontrolovaná občanmi, nie ďalšími špeciálnymi policajtami. Kto bude kontrolovať tých špeciálnych? Superšpeciálni? A tých zas kto?

18 helena helena | 9. prosince 2007 v 4:11 | Reagovat

Jsem ráda, že se občas ozve i někdo normální. Dlouho jsem tu nebyla, začínalo mi připadat že to jsou policejní stránky, kde vám na každý komentář odpoví někdo doslova citující zákon a považující ho za svatý. Takoví policisti jsou podle mne k ničemu, mimo realitu. Ti normální ví že zákony mají spoustu chyb a podle vlastního uvážení- pokud je zákon nedokonalý řeší přestupek domluvou- ze zkušenosti sám pozná, jestli ho člověk udělal schválně nebo omylem. Vypadá to ale že jsou čím dál vzácnější.

19 Ondřej Svatoš Ondřej Svatoš | E-mail | 5. února 2008 v 16:33 | Reagovat

Aby se nestávalo to co je zde na fotografii, tak by hlídkový vůz policie musel mít 3 členy, dva policisty a řidiče. Dva policisti budou realizovat zákrok a třetí bude jezdit kolem bloku dokola, což je při současném počtu policistů nemožné. Autorovi fotografií přeji mnoho dalších ,,úlovků,, ale nediv te se prosím, až jednou budete potřebovat pomoc, že policie přišla až za hodinu. Poté co našla v praze místo k zaparkování.

20 Pavel Pavel | E-mail | 5. února 2008 v 19:47 | Reagovat

Ministerstvo vnitra má na kontrolu Policie ČR vyčleněnou inspekci ministra vnitra která se zabívá korupcí a dalším protiprávním jednání Policie jako útvaru. Nesmíme zapomenout že jsou to lidé jako ostatní z nás, snejně jako my i oni dělají chyby, proto souhlasím s názorem Ondry.

RE: Kumbayo :

Postup policistů při dohledu na bezpečnost a plynulost silničního provozu je upraven závazným pokynem policejního prezidenta č. 85/2006. V tomto pokynu je mimo jiné popsán i způsob provádění kontrol formou skrytého dohledu, při kterých se využívá služební vozidlo v civilním provedení. Takové služební vozidlo není zapotřebí označovat ve smyslu § 7, odst. 2 vyhlášky č. 25/1998 Sb. o vnějším označení policie a prokazování příslušnosti k policii, ve znění pozdějších předpisů, neboť by jeho viditelným označením mohl být zmařen účel kontroly. Uvedená vyhláška upravuje způsob označení vozidel Policie ČR, nestanoví však povinnost všechna vozidla ve všech situacích popsaným způsobem označovat. Vozidla v civilním provedení musí být označena jako služební vozidla policie pouze v těch případech, kdy je nutno prokazovat jejich příslušnost k Policii ČR.

Umístění služebního vozidla Policie ČR, ze kterého se provádí měření rychlosti, mimo komunikaci, je dáno především potřebou neohrožovat bezpečnost a plynulost silničního provozu v průběhu kontroly.

npor. Bc. Roman Skřepek, Policejní prezidium

(http://bodovy-system.blog.cz/0608/stanovisko-policie-cr-k-mereni-rychlosti-ze-stojiciho-vozidla-v-civilnim-provedeni)

21 bita bita | E-mail | 26. dubna 2008 v 17:14 | Reagovat

být policistou to je muj sen ale mam zatím 10 let tak si musím počkat...

22 macek macek | E-mail | 16. července 2008 v 12:13 | Reagovat

ten citroen na zebře byl zřejmě fotografa...ale to už se nebere...zlý jsou přece Ti kluci v modrém...

23 Martinius Martinius | E-mail | 16. října 2008 v 11:48 | Reagovat

Uznávám, že policisté by svým chováním a jednáním měli být příkladem. Nebudu popírat, že tomu tak někdy není. Lidé jsou různí a všude se najdou černé ovce. Tady hledím na fotografie, na kterých vidím, že policisté svá vozidla dali tam, kde by neměla být. Ale kladu si otázku, zda autor snímků ví, proč jsou zrovna služební vozidla na uvedených místech. Logicky vzato, když hlídka Policie přijede na nějaký zákrok k nějakému místu, např. do domu, kde se mezi sebou mlátí manželé, je předpoklad, že si služební vozidlo zaparkují co nejblíže možně k místu zákroku. Proč, to snad nemusím inteligentním lidem vysvětlovat. Stejně by to tak udělali záchranáři, hasiči a dokonce i pohřebáci. Vidím policejní auto v zákazu, tak mne automaticky napadne, že si dělají co chtějí a vůbec nepomyslím na to, že někde třeba provádí zákrok. Jak se to pak z těchto fotografií pozná? A na výjimky ze silničního zákona mají v případě služebních zákroku právo přímo dané tímto silničním zákonem. Takže většinu takových fotek považuji za demonstraci lidské nepřemýšlivosti.

24 Petty Petty | 4. listopadu 2008 v 19:07 | Reagovat

Mě příde že tady někdo vidí chyby těch druhých a sám ... je ještě horší !!! Jako, nechápu jak toto někdo může řešit ... za prvé... sou to taky lidi ale lidi kteří, objetují mnohdy svoje životy za to že nějaký "hovado" jen tak postřílí řadu lidí ( i policistů ) otom se tady mluvit nebude ?!? Jako dělat u hasičů, policie nebo ZZS je dnes pomalu sebevražda... a je vidět jak si toho tad někdo cenní ...?!? Nijak  tady se kouká jen na chyby ... ale ty dělá každej ( teda jako něřekla bych že ta fotka je chyba ... sama z praxe vim jak je těžký někde zaparkovat a "kor" oni když potřebujou rychle zasáhnout ... NEMAJ ČAS hledat luxusnější místo... oni ne ) no a co se týče tich chyb tak jestli to je někoho "hobby" tak ať  se dá na politiku... ( něříkám že všichny ) ale někteří politici ...ty stojej za ránu !!! Ty dějak chyby na který pak doplácíme my všichni...

25 asa asa | 20. prosince 2009 v 20:30 | Reagovat

ahoj

26 asasa asasa | 20. prosince 2009 v 20:31 | Reagovat

[25]: ahoj ja jsem fizl

27 willi willi | E-mail | 27. listopadu 2010 v 14:27 | Reagovat

být policistou je můj sen a chci být kriminální policií ale je mi 11 let

28 Dawid Crust Dawid Crust | 29. ledna 2011 v 16:57 | Reagovat

Čao jen chci říct mám dostatečné zkušenosti tedy co se týká oblasti přestupků policie.A můžu říct že můj osobní názor je takový že policista má jít příkladem občanovy a ten by měl mít vůči mocenské síle respekt.Stejně to funguje v rodinách kde dítě bude zastávat hodnoty stejné či podobné jako rodiče bez ohledu na jejich pravdivost či morální aspekt.Není překvapením že lidé ze slabších sociálních vrstev(kteří mají zkušenost s překročení mezí zákona) a jejich potomci mají sklon k páchání trestné činnosti.
To se zde ale neděje jelikož policisté jsou až příliš podobní “Těm které pronásledují a po té postihují„ jen to mají legální.
Můj případ byl takový že jsem jednání policisty zdokumentoval a odeslal na ministerstvo vnitra kde usoudily že má stížnost byla oprávněná a následoval dopis s omluvou od ředitele PČR atd. Fajn konečně že prej není spravedlnost...
Nebudu lhát že i přes mou zdrcující váhu  důkazů že policista jednal neoprávněně se vše někam zatoulá a nebude z toho nic mě překvapilo rozhodnutí že policista pochybil.Tak povzbuzený výsledkem jsem začal monitorovat práci policie a jejich někdy až drzých pracovních postupů vůči občanovy.Kulový... Nežiji ve velkém městě cca 50 000 obyvatel policati se navzájem znají.Policisté již poučeny případem jejich kolegy byli obezřetnější v přístupu s občanem.To netrvalo dlouho dokud další policista nahlášený mou osobou za porušování předpisu za parkování v zákazu stání(dva dny před zmiňovaným incidentem) a jeho tvrzením že má na to povolení od Kraje které bylo následně ověřeno na lince 158(kde proběhla následná stížnost) a bylo jasně dementováno.Nastala situace ač se to může zdát jako sci-fi kdy byl na mou osobu uspořádán hon kdy mě shodou náhod dva dny poté ve firemním voze zastavila hlídka policie ČR a v ní byl přítomen i policista kterého jsem tzv. Udal. Po veškerých běžných úkonech nasledovala dechová zkouška na alkohol -negativní dále zkouška na jiné omamné látky kdy policista provedl operaci odešel do vozu zvedl mobilní telefon... hovořil... zavěsil přistoupil k vozu a zdělil že výsledek je pozitivní!!! Na místě mi zadržel ŘP a bylo po všem. Tudíž podle mne vyhrálo zlo a ne dobro jak to je v pohádkách a nikomu se to nebude zdát divné jen dostal co jsem si zasloužil a příště si to nad nějakým podobným jednáním mám radši dvakrát zvážit a být slepí nad úkony těch co nás chrání a brání..za kecy a kritiku.
Budou lidé proti mě a se mnou ale všichni věste že spravedlnost ač sebelépe obsažená v zákoně nefunguje a tvoří se Výkonným Orgánem subjektivně a konkrétně na danou osobu.
Otázka zní: Vyplatí se bojovat proti těm co káží pít vodu a sami pijí víno?
Nejsou všichni takový jsou i výjimky a těm neskonale fandím a přeji ať jich je bezpočet ale nedivím se jim že po zjištění pravého stavu situace u PČR raději odejdou nebo jsou donuceni odejít.A tyto lidi respektuji.Já myslel že mohu beztrestně ukázat na chyby druhých kteří tu mají být pro nás.
Já vím byl jsem naivní a za to budu Právem Potrestán!
Dawid Crust®

[20]:

29 pan pan | E-mail | 6. ledna 2012 v 8:50 | Reagovat

[4]: ty jsi asi byl na czech teku, že jsi tak plný informací. Já tam byl a rozhodně v právu policie byla. Jednalo se o to, že technaři zabrali uplně jinou část louky, protože majitel louku neohraničil a tak musela policie zakročit, neboť majitel druhé louky byl dotčen tím, že mu lidi šlapou po úrodné půdě. Ono si nevybereš, buď se bude stěžovat na policii ze strany poškozeného, nebo ze strany dotčeného. Každému bych doporučil podívat se na obě stránky problému a hlavně, zkusit si tu práci. Řešíte tu zda parkují dobře, nebo ne. Jak se zachováte, když budete volat policii a ta přijede pozdě, protože hledala místo na zaparkování. Je to k smíchu. Proč neřešíte auta městských úřadů, které vozí jídlo pro důchodce, proč neřešíte poštovní auta a vozidla G4S, které stojí na chodnících, když jdou doplnit bankomat v pobočce banky....Proberte se, jste jen chytrý. na sanitku nikdo nekecáte, na hasiče taky ne, tak proč by jste měli na policii. Nevíte vůbec, co zrovna kde řeší, nebo kde jsou kvuli nějakému dalšímu služebnímu úkolu.

30 pan pan | E-mail | 6. ledna 2012 v 8:51 | Reagovat

[5]: vzorem není policie. máte se chovat podle zákona a né podle policie.

31 pan pan | E-mail | 6. ledna 2012 v 8:55 | Reagovat

[8]:chtěl bych vidět akutní zásah výběrových jednotek bezpečnostních agentur, které si MP využívá. Ad1- agentura nemůže postupovat podle zákona o MP, ale maximálně nutnou obranou a krajní nouzí. ad2-oprvávnění použití zbraně v případě zadržení nebezpečného pachatele také nemohou.
ad3-bezpečnostní agentury snad ani nemohou budit respekt, pak jedině ETZ četu, která doplatí na to, že si vytvořili zásahovou jednotku proti zlodějům proudu.

32 pan pan | E-mail | 6. ledna 2012 v 8:57 | Reagovat

[10]:pokud jsi si pořádně prohlédl fotku, tak rychlost neměří. protože, za volantem nikdo nesedí a u spolujezdce také ne a to že má vpředu radar, neznamená že měří rychlost. hlupáku

33 pan pan | E-mail | 6. ledna 2012 v 8:58 | Reagovat

[10]:pokud jsi si pořádně prohlédl fotku, tak rychlost neměří. protože, za volantem nikdo nesedí a u spolujezdce také ne a to že má vpředu radar, neznamená že měří rychlost. hlupáku

[11]:

34 pan pan | E-mail | 6. ledna 2012 v 9:01 | Reagovat

[11]:tak heleno, to neznamená, že si je MP přivolala. Jde o to, že bar je napojen na PCO, což je pult central. ochrany. V případě napadení objektu je automaticky vyslána agentura, která PCO spravuje, nebo MP či PČR. Pčr a Mp totiž mají také PCO.Pokud je agentura v místě, kde je bar, tak je jasné, že tam jsou do 5 minut.To že MP čeká venku, to je věc druhá. Rozhodně bych neřekl, že agentura je nějak speciálně vycvičená, jde o to, že tam jsou zoufalci, které nevzali k Pčr ani Mp z důvodu, že to maj v palici vypatlaný a neprošli psychotestem a náročným výběrem.

35 pan pan | E-mail | 6. ledna 2012 v 9:06 | Reagovat

[16]:až na pár drobností asi pravda, ale vyhláška už není, je to zákon. Postupy také upravuje závazný pokyn a zákon o policii čr. vozidlo v civilním provedení s radarem a měřící lze použít.

36 pan pan | E-mail | 6. ledna 2012 v 9:15 | Reagovat

[28]:co to tu plácáte pane. Jste ubohý si hojit svoje ego tím, že budu fotit auta zaparkovaná tam, kde nemají a stěžovat si na policii. Jednou jste měl pozitivní test, tak se tomu postavte čelem a nesvádějte to na odvetu. zřejmě budete problémová osoba.

37 tricktrack tricktrack | Web | 19. června 2015 v 22:54 | Reagovat

půjčky bez registru ihned 8-O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama