Praha: Pozor na podvodníka u pracovišť registru vozidel

23. července 2006 v 9:00 | Radnice hl. města Prahy |  Rady pro řidiče
Informační server pražské radnice varuje řidiče, aby si dali pozor na podvodníka nabízejícího u pracovišť registru vozidel obstarání kolků.

Pozor na podvodníka nabízejícího u pracovišť registru vozidel obstarání kolků

Odbor dopravně správních agend Magistrátu hl. m. Prahy upozorňuje občany, kteří si vyřizují své záležitosti na odloučených pracovištích registru vozidel, aby si dali pozor na podvodníka nabízejícího obstarání kolků.Přitom k zaplacení správního poplatku není kolků zapotřebí, poplatek je vybírán v hotovosti.
V minulých dnech se opakovaně objevoval u vchodu do prostor registru vozidel v Praze 5 - Stodůlkách asi 55letý muž, který tvrdil, že je zaměstnancem pražského magistrátu a nabízel se, že zakoupí kolkové známky k zaplacení správních poplatků. V několika případech mu důvěřiví občané svěřili peníze, o které je podvodník tímto trikem připravil. Obdobný problém se vyskytl již na i na ostatních odloučených pracovištích registru vozidel v Praze.
V této souvislosti zástupce ředitele magistrátního odboru dopravně správních agend Petr Mareček zdůrazňuje: "Správní poplatky za úkony v registru vozidel jsou vybírány v hotovosti na pokladnách umístěných u odbavovacích okének přímo na pracovišti registru."
Původní tiskovou zprávu naleznete na webu radnice zde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama