Michael Čaš chtěl odjet z místa nehody

25. července 2006 v 10:00 | TL |  Policie jako vzor
S výpovědí svědka, řidiče druhého automobilu vyplývají na povrch nová fakta. Čaš chtěl podle něho odjet z místa nehody. To je kvalifikováno jako jeden z nejhorších přestupků vůbec.

Zákon říká: "Při dopravní nehodě, při které došlo k usmrcení nebo zranění osoby nebo k hmotné škodě převyšující zřejmě na některém ze zúčastněných vozidel včetně přepravovaných věcí nebo na jiných věcech částku 50 000 Kč, neprodlené nezastavení vozidla nebo neohlášení dopravní nehody policistovi nebo nedovolené opuštění místa dopravní nehody nebo neprodlené nevrácení se na místo dopravní nehody po poskytnutí nebo přivolání pomoci nebo po ohlášení dopravní nehody" a penalizuje to 7mi body jako jeden z nehorších dopravních přestupků. To se naštěstí Michaelu Čašovi podle svědka nehody Jiřího Jadrného nepovedlo "Chtěl nastartovat a odjet. Naštěstí se mi podařilo vzít mu klíčky," čekl MF DNES. Dodává, že nikdo jiný kromě Čaše v autě nebyl.

Jiří Jadrný podle MF DNES dodal, že Michael Čaš "Nafoukal 3,65 promile, viděli jsme to číslo na přístroji, když ho ukazovali manželce".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama