Falešný městský policista. Strašák.

22. července 2006 v 11:21 | TL |  Policie proti řidičům
Včera večer TV Nova v televizních novinách informovala o městských stážnících z Jablonce nad Nisou. Ti mají podle Novy nového kolegu - strašáka.

Ti z Vás, kteří televizní noviny neviděli si můžou prohlédnout online spot v archivu TV Nova.
Strážníci v Jablonci mají nového kolegu, který jim bude pomáhat se zajišťováním bezpečnosti na místních silnicích 24 hodin denně. Nejí, nepije a sexuálně nežije :) Jo, a taky v práci nespí, jako jeho policejní kolegové!
Jedná se totiž o maketu automobilu se sedícím / vystupujícím městským policistou s radarem v ruce. Zastupitelé města od ní očekávají především účinnou prevenci.
"My chceme zajistit bezpečnost na našich silnicích nejen pomocí represivních opatření, ale také prevencí. Tato maketa má řidiče především upozornit na to, že jejich chování na silnicích je sledováno a že mohou kdykoli dostat pokutu od skutečného policisty," řekl deníku Aktuálně.cz místostarosta Jablonce Jiří Rudolf.
Není to ovšem první strašák. Dříve již se strašákem "policistou" přišla jiná města, jako například Lázně Bohdaneč, kde je strašák od přijezdu z Pardubic - a funguje :). V Bohdanči je v daném úseku omezení na 40 km/h a vzhledem k vysoké možnosti skutečného měření radarem je to dobré upozornění.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pan čeština Pan čeština | 23. srpna 2006 v 7:07 | Reagovat

No když už teda sem něco napíšete, tak aspoň tak, aby se to snad dalo aspoň číst .. když "jiná města" tak snad "přišla" a né "přišly" .. ať žije náš rodný jazyk.

2 Tomáš L. Tomáš L. | Web | 23. srpna 2006 v 15:53 | Reagovat

Díky za upozornění, občas se člověk uklikne.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama